Košík je prázdný
LÉKAŘSKÝ UŠNÍ PIERCING VE 4 KROCÍCH

Obrázky popisují piercing obou ušních lalůčků současně. Současný piercing obou uší není vhodný u nejmenších dětí, proto jej odborná pracoviště neprovádějí. Seznam těchto pracovišť naleznete zde.

Piercing
1. OZNAČENÍ
Požadovné umístění piercingu je označeno pomocí chirurgického popisovače.
Piercing
2. DEZINFEKCE
Kůže je očištěna alkoholovými tampony.
Piercing
3. STERILNÍ JEDNORÁZOVÉ PRODUKTY
Ušní piercing se provádí za použití sterilních náušnic umístěných ve sterilních jednorázových kazetách. Všechny části, které přicházejí při piercingu do styku s kůží, jsou sterilně baleny.
Piercing
4. PIERCING OBOU LALŮČKŮ SOUČASNĚ
Už žádné váhání před provedením piercingu druhého ucha. Tato metoda je rychlejší a pro dítě mnohem bezpečnější a pohodlnější.
Medical
Naším cílem je péče o zdraví

Náš lékařský ušní piercing je vyvinut zcela na základě poznatků a požadavků moderní aseptické techniky. To znamená, že všechny naše produkty a metody jsou navrženy tak, aby se vyloučilo šíření infekce během piercingu. Sterilní metoda zaručuje, že piercing je hygienický a bezpečný. V České republice a na Slovensku provádí bezpečný piercing uší přístrojem Blomdahl více než 600 pediatrů, chirurgů, lékařů ORL a dalších specialistů. Seznam poskytovatelů naleznete zde.

NEMÁTE KONTAKTNÍ ALERGII ?

To je výborné! Pak Vám pomůžeme vyhnout se jí i v budoucnu. Alergie se mohou vyvinout kdykoli během života a piercing Vás může učinit ohroženějšími, pokud Vaše náušnice budou obsahovat nevhodné materiály jako nikl, zlato, kobalt, bižuterní epoxidové hmoty, atd. Proto je Blomdahl při výběru bezpečných materiálů tak pečlivý.

alergii nechceme
Materiály přátelské ke kůži – zvlášť pro ty, kdo trpí alergií

Naše náušnice jsou vytvořeny ve spolupráci s kožními specialisty pro všechny, ale zvlášť pak pro ty, kdo mají alergii. Můžete si vybrat mezi náušnicemi z čistého lékařského plastu nebo náušnicemi z lékařského titanu kvality. Pokovení je provedeno pouze na těch částech šperků, které nepřicházejí do styku s vaší kůží.

Blomdahl
ČISTÝ LÉKAŘSKÝ TITAN
Blomdahl
POKOVENÝ TITAN
Blomdahl
ČISTÝ LÉKAŘSKÝ PLAST = 0 % NIKLU
NÁUŠNICE PRO OPTIMÁLNÍ HOJENÍ

Náušnice Blomdahl nejsou stejné jako běžné náušnice. Jsou speciálně navrženy tak, aby usnadnily hojení lalůčku a po zahojení dírky usadnily výměnu za trvalé náušnice.

Klíčem k optimálnímu zahojení je pojistka na náušnici.
Hojení dírky probíhá lépe, pokud k ní má dostatečný přístup vzduch. Proto jsou pojistky náušnic Blomdahl umístěny až na konci hřebíčku, kde také „obalují“ ostrý hrot. Tyto pojistky nelze snímat jako u běžných náušnic. Takto může kolem dírek a náušnic volně proudit vzduch.
Vzdušné díky dlouhým hřebíčkům
Aby byl zajištěn přístup vzduchu a lepší hojení, je důležité, aby hřebíčky náušnic byly dostatečně dlouhé. Ale ušní lalůčky se liší tloušťkou. Pro silnější lalůčky vyvinul Blomdahl náušnice s extra dlouhými hřebíčky.
Bezpečnější pro výměnu náušnic.
Po zahojení dírek můžete vyjmout dočasné náušnice a vyměnit je za trvalé. Avšak nově narostlá kůže v dírkách je ještě velmi tenká a jemná a může se snadno poškodit. Úplné zahojení dírek trvá až rok. Nově vzniklé dírky mají rovněž tendenci se stahovat. Náušnice Bomdahl jsou navrženy tak, aby nově vytvořené dírky byly zpočátku o něco větší a při výměně za trvalé náušnice tak nedošlo k poškození nově narostlé kůže v dírkách.