Košík je prázdný
KAŽDODENNÍ ŠPERKY

Hodinky a snubní prsten. Nebo oblíbený náhrdelník. Na Vaších ušních lalůčcích se taky něco třpytí. Vaše každodenní šperky jsou Vaší součástí. Nikdy jich není příliš mnoho. Vždy patří k Vám. A nosíte je přímo na kůži. Náušnice ještě těsněji na Vašem těle. Přemýšlíte o špercích, které nosíte?

BUĎTE NA SVOU KŮŽI HODNÍ

Kůže chrání tělo před nebezpečím. Něžně ji vyživujete krémy a jinými přípravky, Vaše prádlo a oděvy perete v jemných pracích prostředcích. Ale Vaše kůže může být přesto někdy ohrožena. Například si můžete přivodit alergii nošením náušnic obsahujícíh nikl. Alergii, která s Vámi zůstane po celý život. Jistý způsob, jak si vybrat šperky bezpečné pro kůži, je zvolit náušnice Blomdahl.

POKOVENÝ TITAN
ČISTÝ LÉKAŘSKÝ TITAN = 0 % NIKLU
ŠPERKY PRO KAŽDÉHO, I PRO ALERGIKY

Šperky firmy Blomdahl jsou vytvořeny po konzultaci s kožními lékaři. U náušnic Blomdahl je prokázáno, že jsou šetrné ke kůži. Mnoho alergiků, kteří testovali naše šperky, prokázalo, že vůbec mohou nosit šperky, a mohou je nosit po dlouhou dobu a bez jakýchkoli problémů. Zvolte si z pečlivě vybraného plastu nebo titanu lékařské kvality. Kovová vrstva je aplikována pouze na části, které nepřicházejí do přímého styku s kůží.

ZVLÁŠTNÍ PÉČE PRO DĚTI

Obzvášť děti by neměly být vystaveny nevhodným materiálům a sloučeninám*. Je to důležité hlavně v případě, kdy nosí šperky přímo na kůži a po dlouhou dobu. Proto jsou šperky Blomdahl doporučovány dětem a dospělým, kteří chtějí nosit šperky každodenně a bez ohrožení zdraví.

*Alergie na nikl je nejběžnější kontaktní alergií, ale šperky mohou obsahovat mnoho dalších alergizujících látek, jako kobalt, zlato, bižuterní epoxidové pryskyřice a akryláty. Dokonce mohou obsahovat jedovaté, karcinogenní a další nevhodné látky, jako je olovo, kadmium, formaldehyd, ftaláty a bisfenol A (BPA).

NOSTE NÁUŠNICE PODLE NÁLADY

Máme za to, že je zábavné mít šperky různých velikostí a tvarů. Proto jsme vyvinuli speciální vzory náušnic Blomdahl, které umožňují měnit Vaše náušnice bezpečně, snadno a rychle. Vyjměte Vaše hřebíčky, kroužky nebo háčky, a nahraďte je našimi, které jsou vyrobeny z bezpečného titanu.

HYGIENICKÉ BALENÍ

Pokud si vyberete náušnice Blomdahl, pak jste první, kdo přijde s Vašimi náušnicemi do styku po rozbalení. Náušnice dodáváme v balení Clean Pack, které zaručí jejich hygienické uskladnění do chvíle, kdy je otevřete. Nálepka funguje jako pečeť.

VYROBENO VE ŠVÉDSKU

Náušnice Blomdahl jsou navrženy a vyrobeny ve Švédsku, což znamená, že máme plnou kontrolu nad celým výrobním procesem. Od dodavatelů materiálu, přes naši výrobu a balení hotových výrobků, až po sklad nnebo showroom. Vše kontrolujeme a zaznamenáváme a tak můžeme zaručit bezpečnost našich náušnic.

STAREJTE SE O NÁUŠNICE BLOMDAHL TAK, ABY ZŮSTALY DLOUHO JAKO NOVÉ
PÉČE O ŠPERKY
  • Zacházejte se svými náušnicemi opatrně, aby zůstaly dlouho krásné.
  • Před sprchováním náušnice vyjměte z uší. Chraňte náušnice před stykem s make-upem, prostředky pro péči o vlasy, alkoholem a ostatními chemikáliemi.
  • Aby si náušnice uchovaly svůj lesk, co nejčastěji je vyjměte z uší a umyjte vodou a mýdlem. Zvlášť je to důležité u náušnic z lékařského plastu – pojistky pak lépe drží.
  • Náušnice z lékařského plastu jsou obvykle odolné, avšak háčky a závěsy jsou velmi jemné a musí se s nimi zacházet opatrně.
  • Aby titanové pojistky lépe držely, stiskněte před použitím obě smyčky k sobě.